Szkolenia z Baselinker

Podstawowy system dla każdego sprzedawcy, który dzięki swoim możliwościom i świetnej obsłudze zdobywa szturmem rynek.

Po co mi Baselinker ?

Podstawowy program do obsługi większości kanałów sprzedaży. Począwszy od Allegro a kończąc na skelpach internetowych. Główną zaletą Baselinkera jest jego elastyczność i prostota obsługi.

Sprzedaję na allegro

Chcesz zautomatyzować sprzedaż i mieć więcej czasu dla siebie i na rozwój swojego biznesu ? Baselinker jest idealny dla Ciebie. Dzięki wbudowanym prostym automatyzacjom możesz ustawić program pod siebie i sprawić by czynności, które zajmowały dużo więcej czasu można było zrobić nawet jednym kliknięciem przycisku myszki

Potrzebuję integracji Allegro ze sklepem internetowym

Niezależnie czy dopiero zaczynasz rozwijać swój sklep internetowy czy już masz jakiś ruch na stronie, zawsze lepiej mieć wszystko w jednym miejscu. Dlatego obsługa zamówień allegro w sklepie internetowym jest zawsze dobrym pomysłem.

Potrzebuję integracji Allegro z systemem magazynowo-księgowym

Każdy sprzedawca wie, że przychodzi taki czas gdzie nie wystarczy zatrudnić armię ludzi do zajęć, które powinny być robione automatycznie. Dlatego prędzej czy później każdy musi się zmierzyć z połączeniem wszystkich systemów w jeden sprawnie działający organizm.

Ucz się od najlepszych

Dzięki mojemu szkoleniu nie tylko uzyskasz informacje na temat systemu Baselinker, ale dodatkowo zrobimy audyt wybranych aukcji lub karty produktu na stronie internetowej i zaproponuję konkretne rozwiązania

Kontakt
Tel: 509482548

10 lat praktycznego doświadczenia w eCommerce. Praca dla dużych i dla małych. Wdrażanie subiekta GT i integracja systemów.

Patryk Tworek

eCommerce Manager